SÜPER KAHRAMANLAR SİZİN İÇİN GELİYOR!

0 Gönderen - Eylül 21, 2016 - FAMOUS TALKS

icaf

Hepimizin çocukluğunda birlikte düşler diyarına yolculuğa çıktığımız bir süper kahramanı mutlaka vardır. Birlikte güldüğümüz, birlikte endişe duyduğumuz, birlikte korktuğumuz. Somut bir kahramandan bahsetmiyoruz, tamamen soyut bir süper kahraman bu. Kimileri popülaritesi bol olan Süperman, kimileri ise maceracı denizci Corto Maltese ile ne yolculuklara çıkmıştır.  Onlar, biz farkında olmasak da hayatımızı şekillendiren nadir dostlarımız değil mi sizce de..

comics moviesmoviesmovies-1b13j28

İşte o kahramanlar ve ününü yaptıkları işlerle elde eden yaratıcı bir çok sanatçı 23 Eylül’de Kadıköy Moda’da buluşuyor. İstanbul Comics & Art Festival en iyi karikatüristleri, çizgi romanları, animasyonu, illüstrasyonu, grafiti sanatçılarını ve alternatif performans sanatlarını bünyesinde topluyor. Bu yaratıcı festival 25 Eylül Pazar gününe kadar St. Joseph Derneği Sosyal Tesisleri’nde ziyarete açık olacak.

corto-maltese

İCAF’TA NELER VAR

Çizgi Roman

Şehrin en iyi çizgi roman dükkanlardan, yayın evlerinden, koleksiyonerlerin özel seçkilerden çizgi dünyaya dair eski ve yeni değerleri keşfedin.

Workshop & Seminer

Çizgi roman atölyeleri, kağıttan heykel yapımı,3D baskı ve çizgi dünyaya dair merak ettiğiniz her şeyi profesyonellerinden öğrenin.

Animasyon

Yerli ve yabancı animasyonlardan seçkilerin gösterileceği ‘havuzda animasyon gece kuşağı’yla kendinizi animasyon dünyasının renklerine ve hayal dünyasına bırakın.

 Müzik

Hip-hop, funk- r&b çizginin dışına çıkmayı sevenler için tüm gün İCAF sahnesinde enerjinizin dozunu yükseltin.

Festival hakkında merak ettiklerinizi ve biletinizi www.icaf.com.tr temin edebilirsiniz…

Yorum Yok

Yanıt Ver